Mart 31, 2023

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Amatör sporlara ilgiyi artırmak ve dikkat çekmek için her sezon öncesi yapılan Amatör Spor Haftası bu sene 4-10 Ekim tarihlerinde kutlanırken, Ünye İlçe Stadyumu’nda anlamlı bir karşılaşma oynandı.

2021 yılında Amatör Spor Haftası kutlamaları sürüyor. 4-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Amatör Spor Haftası’nda birçok organizasyon yapılırken, Ünye Vetaranlar ve Rüsumat-4 Kadın Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Ünye Belediyesi Başkanlığı’nın katkılarıyla yapılan maç büyük mücadeleye sahne oldu.

Veteranlar Ligi ekibi Ünye Veteran Materlar ile Kadınlar 3.Lig ekibi Rüsumat-4 Kadın Futbol Takımı, Ünye İlçe Stadyumu’nda sahaya çıktı. İki ekip arasındaki maçta gol sesleri bir an bile dinmezken, karşılaşma 3-3 sona erdi. Türkiye Masterlar ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyon Yönetim Kurulu’nda yer alan Murat Ülgen karşılaşma ile ilgili yaptığı açıklamada: ”Ünye Belediye Başkanlığı katkılarıyla amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında organize ettiğimiz Ordu Rüsumat Kadın Futbol Takımı ve Ünye Veteran Takımımız 3-3 berabere kaldı. Emeği geçen İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Aydın Kuyumcu’ya, değerli Rüsumat Takımı antrenörleri ve sporcularımıza, Ünye veteran takım arkadaşlarıma, maçı yöneten Abdullah kardeşime, takım arkadaşım ve her daim bize her alanda destek veren Hakan Yurdakul kardeşime teşekkür ediyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!