- Ağustos 22, 2023
- No Comment
- 151
Amel Dautefendic, Akkuş Belediyespor Yolunda
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdürürken Bosna Hersek asıllı orta oyuncu…
![Amel Dautefendic, Akkuş Belediyespor Yolunda](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Amel-Dautefendic.png)
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdürürken Bosna Hersek asıllı orta oyuncu Amel Dautefendic ile anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor’da yeni sezon öncesinde transfer çalışmaları devam ediyor. Ordu ekibi Akkuş Belediyespor’da yeni sezonda iddialı bir kadro kurulmanın planları yapılırken, Bosna-Hersekli oyuncu Amel Dautefendic konusunda iş imzaya kaldı.
1999 doğumlu orta oyuncu Amel Dautefendic Türkiye’de ilk kez Balspor’da forma giyerken daha sonra ise Milas Belediyespor, Spor Toto Spor Kulübü, Solhanspor Kulübü ve son olarak yine Spor Toto Spor Kulübü formaları giydi. Amel Dautefendic, geçen sezon hem AXA Efeler Ligi ve Türkiye Kupası maçlarında forma giymişti.
Akkuş Belediyespor’a transferi an meselesi olan Amel Dautefendic’in transferi resmileşmesi halinde Akkuş Belediyespor’da bu sezon Mikkel Hoff ve Svetoslav Ivanov’dan sonra üçüncü yabancı olacak.
SAMET KARADAĞ