- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 260
Amigolar Fatsa’da Buluştu, Tribünleri Coşturdu
Ordu’da futbola uzun yıllar tribünlerde emek veren isimlerden olan Amigo Zeki ve Amigo Murat, Fatsa Belediyespor’un Sivas Dört Eylül Futbol…
![Amigolar Fatsa’da Buluştu, Tribünleri Coşturdu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/amigo-zeki.jpg)
Ordu’da futbola uzun yıllar tribünlerde emek veren isimlerden olan Amigo Zeki ve Amigo Murat, Fatsa Belediyespor’un Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile oynadığı 3.Lig maçında tribünlerde omuz omuza gelerek taraftarları coşturdu.
Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda tribünlerde yaptıkları şovlarla Ordu Futbolu’nda akıllarda kalan Amigolar, 2023-2024 sezonunda bu sefer Fatsa’da bir araya geldi. Uzun yıllar boyunca Orduspor tribünlerinde olan ve daha sonra farklı takımlara destek vermek için tribünlerde taraftarları coşturmaya devam eden Amigo Zeki ve Amigo Murat, omuz omuza geldi.
TFF 3.Lig’de Fatsa Belediyespor’un ligin üçüncü haftasında Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile oynadığı maç için Altınordu ilçesinden Fatsa’ya giden iki Amigo, Fatsa İlçe Stadyumu’nda tribünleri maça ortak etti. Yıllar süren arkadaşlıkları tribüne de yansıyan iki Amigo, Fatsa İlçe Stadyumu’nda 90 dakika boyunca susmadı.
Amigo Zeki ve Amigo Murat’ın Fatsa İlçe Stadyumu’nda taraftarları coşturması güzel görüntülere de sahne olurken, maç sonunda ise kazanılan 1-0’lık galibiyet sonrasında coşku tavan yaptı.
SAMET KARADAĞ