- Şubat 16, 2020
- No Comment
- 78
Anıl Çetinalp, Yuvaya Döndü !
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü devre arası transfer çalışmalarını sürdürürken, eski oyuncusu Anıl Çetinalp’i kadrosuna kattı. Mücadele ettiği…
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü devre arası transfer çalışmalarını sürdürürken, eski oyuncusu Anıl Çetinalp’i kadrosuna kattı.
Mücadele ettiği B Grubu’nda Play-Off mücadelesi veren Kotyora Futbol Kulübü’nde transferde sıcak saatler yaşanıyor. Geçen sezon kümede kalmayı başaran ve bu sezon çıtayı biraz daha yükselten Ordu Futbolu’nun yeni takımı, Anıl Çetinalp ile yeniden anlaşmaya vardı.
2017-2018 sezonunda Kotyora Futbol Kulübü’nde 2.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Anıl Çetinalp, geçen sezon kulüp tarihinin ilk kez mücadele verdiği Ordu 1.Amatör Lig’de forma giymişti. 1993 doğumlu oyuncu, sezonun ilk yarısında herhangi bir takımda forma giymezken, ikinci yarıda ise yeniden Kotyora Futbol Kulübü forması giyecek.
SAMET KARADAĞ