“Anlaşılmaz Şeyler Olmaya Başladı”

Orduspor ile ilgili her hafta açıklamalarda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, bu sefer ‘anlaşılmaz şeyler olmaya başladı’ diyerek ilginç bir açıklama daha yaptı.

Göreve geldikten sonra Orduspor ile ilgili hamle yapması beklenen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler’in, Yeni Orduspor’da maddi ve manevi destekleri çekmesinden sonra Orduspor taraftarları umutlanmıştı.

Yaptığı her açıklamada Orduspor ile ilgili çalışmalar yaptıklarını belirten Güler, bu açıklamasında ise farklı bir konuyu belirtti. “Orduspor’un şerefli geçmişiyle geleceğini birleştirmek için çok uğraştım.İstedik ki güçler birleşsin ve tek bir takım olsun. Ne yaptıksa ters bir şey çıkmaya başladı. Biz futbolun siyasetten uzak ranttan uzak olmasını söylerken çok anlaşılmaz şeyler olmaya başladı.”

Bu şehirde kendinden habersiz birşey olmaması gerektiğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı “Bir takım düşünün ki 5 yılda 6 basamak birden düştük. İstesek böyle bir şeyi yapamazdık. Ben bu ilin abisiyim. Benden habersiz bir şey olmaması lazım. Bana soruluyor gibi yapıp numara yapılmaması lazım. Spor erdem işidir, ahlak işidir. Ben yöneten değil yönlendiren olacağım. Samimi olan delikanlı olan herkes ile ben çalışırım. Ben başından beri aynı sözdeyim. Ordusporun çok şerefli bir mazisi var, sporcuları var aslanlar gibi çıkarlar.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!