Mart 29, 2023

2021-2022 sezonu öncesinde Milli Piyango çekilişi yapılan Fatsa Belediyespor’da, büyük ikramiye olan arabayı kazanan Yasin Sarıçiçek arabayı iade etti.

Fatsa Belediyespor’da büyük önem verilen Milli Piyango çekilişi biterken, kulübe yapılan bağış ise dikkat çekti. Yapılan Milli Piyango çekişinin büyük ödülü olan Dacia Duster otomobili iş insanı Yasin Sarıçiçek kazanmıştı. Büyük ödül olan otomobili kazanan iş insanı Yasin Sarıçiçek, kazandığı arabayı da Sarı Lacivertli Kulübe bağışladı.

Milli Piyango çekişinin ardından ise 1 Adet Dacia Duster, 5 Adet iPhone 12, 5 Adet iPhone 11, 5 Adet Samsung s20 ve 20 Adet iPad 8 talihlerini bulmuştu. Fatsa Belediyespor’un Milli Piyango idaresi ile yürüttüğü piyango çekilişinde büyük ikramiye olan otomobil kulübe destek vermek için 20 bilet alan iş insanı Yasin Sarıçiçek’e çıktı. Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, iş insanı Yasin Sarıçiçek’in otomobili kulübe bağışladığını söyledi.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, “İş insanı Fatsa sevdalısı Yasin Sarıçiçek’e bu jestinden dolayı Fatsa Belediyespor ve şahsım adına teşekkür ediyorum’ diyerek şunları söyledi; “Milli Piyango idaresi ile yürüttüğümüz Fatsa Belediyespor’umuzun yararına düzenlediğimiz çekiliş kampanyasının noter huzurunda yapılan çekilişinde Kampanya Aracı İş İnsanı Yasin Sarıçiçek’in aldığı 20 biletten birine isabet etmiştir. Kampanya aracını Fatsa Belediyespor’a bağışlayan iş insanı Yasin Sarıçiçek’e Fatsa Belediyespor, Fatsalı hemşehrilerim, spor severler ve şahsım adına şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Bu kampanyanın yapılmasında emeği geçen herkese, kampanyaya katılım sağlayan şirket sahibi ve yöneticilerine, yönetim kurulumuzun kıymetli üyelerine, Fatsa Belediyespordan desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a ayrıca teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!