- Ağustos 16, 2023
- No Comment
- 241
Asımcan Çaykıran, Perşembespor’da
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor, iki sezondur BAL’da Ulubey Belediyespor forması giyen Asımcan Çaykıran’ı kadrosuna kattı. 2023-2024 sezonu öncesinde sahaya…
![Asımcan Çaykıran, Perşembespor’da](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/asimcan-caykiran.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor, iki sezondur BAL’da Ulubey Belediyespor forması giyen Asımcan Çaykıran’ı kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonu öncesinde sahaya inen ve Bölgesel Amatör Lig sezonu hazırlıklarına başlayan Perşembespor’da, transferler devam ediyor. Ordu Futbolu’nun geçen sezon bitiminden itibaren beklenen transferi ise gerçekleşti ve Ulubey Belediyespor’un savunma oyuncusu Asımcan Çaykıran Perşembespor’a transfer oldu.
Henüz 16 yaşında Orduspor formasıyla Trendyol 1.Lig’de forma giyen Asımcan Çaykıran, hem 2.Lig hem de 3.Lig’de de Orduspor formaları giymişti. Çaykıran, Orduspor’dan ayrıldıktan sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Antalya Kemerspor formaları giyen Ordulu savunma oyuncusu 12 kez 1.Lig, 5 kez 2.Lig, 52 kez 3.Lig ve 2 kez Türkiye Kupası maçlarına çıkmıştı.
2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor’a transfer olan 1998 doğumlu savunma oyuncusu Asımcan, ilk sezonunda 16 maçta görev alarak 2 kez gol sevinci yaşarken geçen sezon ise 25 maçta 3 kez gol attı.
SAMET KARADAĞ