Mart 28, 2023

Atakan Aybastı, Redoks Darıca Gençlerbirliği’ne Veda Etti !

Orduspor altyapısından yetiştikten sonra ilk kez Redoks Darıca Gençlerbirliği formasıyla profesyonel olan Ordulu sağ bek oyuncusu Atakan Aybastı, takımdan ayrıldığını açıkladı.

Sezon başında transferin gözdesi olan ve Ordulu takımların transfer listesinde ilk sırada olan Atakan Aybastı, Redoks Darıca Gençlerbirliği ile yoluna devam etme kararı almıştı. 2000 doğumlu futbolcu, 2.5 sezondur formasını giydiği Redoks Darıca Gençlerbirliği’ne veda ettiğini açıkladı.

Orduspor’dan ayrıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor altyapısına transfer olan ve buradan ayrılarak Redoks Gençlerbirliği’nde profesyonel olan Atakan Aybastı, ilk senesinde 13 maça çıkmıştı. Geçen sezon 19 maçta şans bulan 21 yaşındaki futbolcu, geride kalan yarım sezonda ise 16 kez sahaya çıktı.

Atakan Aybastı, takımdan ayrıldığı ise şu sözlerle açıkladı: ”2.5 yıl önce kapısından içeri girdiğim, çocukluğumdan bu yana hayalini kurduğum profesyonelliğin ilk heyecanını tattığım, çok güzel anılar biriktirdiğim kulübüm Redoks Darıca Gençlerbirliği ile bugün karşılıklı anlaşarak sözleşmemizi fesih ettik. Bu süre zarfında bana her zaman desteklerini, güvenlerini hissettiren Çınaraltılara sonsuz teşekkürler. Bana her zaman destek olan Başkanımız Sayın Arif Gülen’e, sportif direktörümüz Uğur abime, Darıca Gençlerbirliği camiasına teşekkür ediyoru sonsuz başarılar, şampiyonluklar diliyorum. Bu süreçte bende emeği olan hocalarım, takım arkadaşlarım, bütün emekçi çalışan ablalarım, abilerim hakkınızı helal edin.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!