- Ekim 6, 2023
- No Comment
- 176
Atakum Belediyespor’un Stoperi Artık Ünye 1957 Spor’da
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor, geçen sezon Atakum Belediyespor forması giyen 2004 doğumlu Ahmet Kerem Özkurt’u kadrosuna kattı.…
![Atakum Belediyespor’un Stoperi Artık Ünye 1957 Spor’da](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9949.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor, geçen sezon Atakum Belediyespor forması giyen 2004 doğumlu Ahmet Kerem Özkurt’u kadrosuna kattı.
Yeni sezonda yine Bölgesel Amatör Lig’de yer alan ve yeni yönetim ile ayağını yorganına göre uzatarak ilk hedefini ligde kalmak olarak belirleyen Ünye 1957 Spor, savunma hattını 19 yaşındaki stoper Özkurt ile güçlendirdi.
Samsunlu olan ve Yılport Samsunspor’da futbola başlayan 2004 doğumlu Ahmet Kerem Özkurt, U14, U15, U16 ve U19 takımlarında forma giydikten sonra geçen sezon başında Bölgesel Amatör Lig ekibi Atakum Belediyespor’da forma giymişti. Özkurt, Atakum Belediyespor forması ile 9 maçta sahaya çıkarken 2 kez gol sevinci yaşadı.
Uzun boyu ile dikkat çeken Ahmet Kerem Özkurt, yeni sezonda Ünye 1957 Spor savunmasında yer alacak.
SAMET KARADAĞ