• Haziran 10, 2023
  • No Comment
  • 76

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Geleceği Belli Oldu !

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nun yıkılma işlemlerinin başlaması ile birlikte yıkılacağı da konuşulan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Millet Bahçesi projesi içerisinde…

 Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Geleceği Belli Oldu !

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nun yıkılma işlemlerinin başlaması ile birlikte yıkılacağı da konuşulan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Millet Bahçesi projesi içerisinde yer almadığı ve yıkılmayacağı öğrenildi.

2017 yılından bu yana yıkılması planlanan ve bu sene yıkım çalışmaları başlayan Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda, yıkım çalışmaları sürüyor. Eski Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Binası da yıkılırken, Ordulu sporseverlerin merak ettiği Atatürk Spor Salonu’nun durumu ise netlik kazandı.

Uzun yıllardır birçok spor organizasyonuna ev sahipliği yapan aynı zamanda üst katında Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği Ordu Şubesi ile Gençlik Merkezi olan Atatürk Kapalı Spor Salonu, hizmete devam edecek. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun Millet Bahçesi projesi içerisinde yer almadığını söyledi.

Ordu’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda başta Okul sporları spor organizasyonu olmak üzere birçok branşta farklı müsabakalar oynanmaya devam ediyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir