Avşin Kaşık’tan Yeni Sahalar İçin Teşekkür !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off’larda Kabadüz Belediyespor’a kaybederek sezonu kapatan Kotyora Futbol Kulübü’nde Başkan Avşin Kaşık yaptığı açıklamada yeni sahalar için teşekkür mesajı yayınladı.

Ordu Amatör Futbolu’nda her geçen sezon üzerine koyan bir performans ortaya koyan Kotyora Futbol Kulübü’nde yeni yapılan sahalar konusunda Kulüp Başkanı Avşin Kaşık açıklamada bulundu. İlk kazmanın vurulduğu tesislerin 120 gün içerisinde teslim edilmesi beklenirken, Kotyora Futbol Kulübü Başkanı Avşin Kaşık tesisleri için emeği geçenlere teşekkür etti.

Avşin Kaşık yaptığı açıklamada: ”Altınordu ilçemizde bulunan Karşıyaka Fatih Sultan Mehmet Spor Tesisleri’ne 1 Adet büyük, 2 Adet küçük saha ihalesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’müzce ihale çıkmış ve istekli ile sözleşme imzalanmıştı. Şimdi ise büyük bir sorun olan 2 Nolu sahaya Tribün Yapımı ihalesine çıkmışlar. Yapıldığı ilk anda pek çok eksiği olan tesisimizi, önce kulüp soyunma odaları, ardından ek sahalar, en son ise tribün ile tamamlamaya gayret eden Sayın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürümüz Mustafa Genç beyi, sayın müdürümüzün devamında başta ihale birimi olmak üzere bütün Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarını kendim, Kotyora Futbol Kulübü ve Ordu Futbol kulüpleri camiası olarak tebrik eder, şu mübarek Ramazan ayında “Allah Razı Olsun” demeyi bir borç bilirim.” dedi.

Karşıyaka Altınordu Tesisleri’nde yeni tesislerle birlikte yeni sezonda takımların antrenman ve maç fikstürlerinde daha rahat hareket edebileceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!