- Aralık 4, 2022
- No Comment
- 158
Aybastıspor’un Zirve İnadı Sürüyor ! 0-4
Ordu 1.Amatör Lig C Grubu ekibi Aybastıspor, ligin 6.hafta maçında deplasmanda konuk olduğu Korgan Belediyepsor’u rahat yenerek lider Kumruspor’u takibini…
![Aybastıspor’un Zirve İnadı Sürüyor ! 0-4](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/12/318113460_656151879542337_5999893884183311386_n-1.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig C Grubu ekibi Aybastıspor, ligin 6.hafta maçında deplasmanda konuk olduğu Korgan Belediyepsor’u rahat yenerek lider Kumruspor’u takibini sürdürdü. 0-4
2022-2023 sezonu öncesinde yaptığı takviyelerle geçtiğimiz sezonlarda da olduğu gibi hedefini öncelikli olarak Play-Off olarak belirleyen Aybastıspor, geçen hafta aldığı beraberliğin ardından yine deplasmanda bu sefer Korgan Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Aybastıspor bu hafta hata yapmadı ve zirve inadını sürdürdü.
Korgan İlçe Sahası’nda rakibinin konuğu olan Aybastıspor, rakibi karşısında rahat bir oyun ortaya koydu. Çaybaşı Belediyespor galibiyeti ile moral bulan rakibi karşısında iyi bir oyun ortaya koyan Aybastıspor, rakibini 4-0 gibi farklı bir skorla yendi. Mavi-Beyazlı ekibe galibiyeti getiren golleri ise Ferdi (2), İhsan ve Kadir kaydetti.
Ligin 6.haftasında galibiyet alarak ligde yoluna namağlup devam eden Aybastıspor puanını 14 yapmayı başardı. Ev sahibi ekip Korgan Belediyespor ise 7 puanda kalarak Play-Off yarışında yara aldı.
SAMET KARADAĞ