• Kasım 1, 2019
  • No Comment
  • 67

Aydın Hocaya Vefasızlık !

Ordu 2.Amatör Küme’deki ilk sezonunda Kabadüz Belediyespor’u şampiyon yaparak bir üst lige çıkmasında başrol oynayan tecrübeli teknik adam Aydın Özdemir…

 Aydın Hocaya Vefasızlık !

Ordu 2.Amatör Küme’deki ilk sezonunda Kabadüz Belediyespor’u şampiyon yaparak bir üst lige çıkmasında başrol oynayan tecrübeli teknik adam Aydın Özdemir ile yoluna devam etmeyen Mavi Beyazlı ekip, lige kötü başladı.

Kabadüz Belediyespor’un şampiyon olması için gece gündüz demeden çalışan Teknik Direktör Aydın Özdemir’e vefasızlık yapılırken, yeni sezon öncesinde ne bir anlaşma önerildi ne aranıp soruldu.

“Arayıp sormadılar”

Kabadüz Belediyespor’un bir üst lige çıkması için çok çalıştıklarını ancak üst lige çıktıktan sonra kendisini kimsenin aramadığını aktaran Özdemir; “Beni aramadılar, çalışacağız hocam devam edeceğiz demediler. Sonra aradılar hocam lig başlayacak evraklar hep değişmiş gel bize evraklarımızı yap dediler. Ben gittim yine evraklarımı hazırladım kestim geldim. Devam edilmesi için bir teklif olmadı” dedi.

Yeni sezonda herhangi bir takımla anlaşmadığını belirten tecrübeli çalıştırıcı, şuan için beklemede olduğunu dile getirdi.

Aydın hocasız yüzler gülmüyor

Kabadüz Belediyespor, Aydın hocasız çıktığı iki müsabakayı da kaybetti. Mavi Beyazlı ekip, 2.Amatör Küme Play-Off Final maçında karşılaştığı Mesudiyespor’a 4-0 yenilirken, Ordu 1.Amatör Küme ilk hafta müsabakasında ise Perşembespor’a tek golle boyun eğdi.

Kabadüz, ligin ikinci haftasında da 3 Kasım 2019 Pazar günü saat 11.00’da Spor Toto Karşıyaka Spor Kompleksi’nde Demirspor ile karşılaşacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Orduspor – Kabadüz Belediyespor Maçının Raporunu Kim Düzenledi?

Orduspor – Kabadüz Belediyespor Maçının Raporunu Kim Düzenledi?

Tarihi cezaların verildiği Orduspor – Kabadüz Belediyespor karşılaşmasında İl Futbol Disiplin Kurulu ‘müsabakanın hakemi tarafından maç sonu yaşanan ‘kavga‘ olayına ilişkin…
Kabadüz Belediyespor – Orduspor Maçı Sonrasında Tarihi Ceza Kararı

Kabadüz Belediyespor – Orduspor Maçı Sonrasında Tarihi Ceza Kararı

Ordu 1.Amatör Lig’de maç sonu büyük olayların çıktığı Kabadüz Belediyespor ile Orduspor arasındaki maçın cezaları açıklanırken 8 futbolcuya 30 maç men…
Kabadüz Belediyespor Bu Sezon Finali Göremedi

Kabadüz Belediyespor Bu Sezon Finali Göremedi

Ordu 1.Amatör Lig’de son sezonların en başarılı takımlarının başında gelen Kabadüz Belediyespor, bu sezon Play-Off Çeyrek Finali’nden ileriye gidemedi ve bu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir