Babadan Oğluna Büyük Jest, Takım Arkadaşı Oldular !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Demirspor’da, yeni sezonda Erkan Kızıltaş ve oğlu Yağız Berke Kızıltaş takım arkadaşı oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibinde farklı bir heyecan yaşanıyor. Yeşil sahalarda çok fazla görünmeyen bir olaya yeni sezonda öncülük edecek olan Demirspor, baba ve oğlunu takım arkadaşı yaptı.

Ordu futbolunun tanınan simalarından birisi olan ve futbola memleketi Giresun’un Bulancak İhsaniye Gençlik ve Spor Kulübü’nde başlayan 1984 doğumlu Erkan Kızıltaş, 2016-2017 sezonunda ise Kirazlimanıspor’a transfer olmuştu. Bu sezonun başında kadar Kirazlimanıspor’dan sadece yarım sezonluk ayrılan ve geri dönen 38 yaşındaki savunma oyuncusu Erkan Kızıltaş, bu sefer ise oğlu ile aynı takımda oynamak için ayrıldı. Kızıltaş, Spor52.com’dan Samet Karadağ’a yaptığı açıklamada “Yıllardır hayalini kurduğum bir andı oğlumla aynı takımda futbol oynamak. Her babanın isteyeci birşey. Gerçekten çok mutlu ve gururluyum. İnşallah daha uzun bir süre oğlumla beraber aynı takımın formasını terletmek nasip olur.” diyerek duygularını dile getirdi.

2007 doğumlu olan ve Ordu Kaya Gençlik ve Spor Kulübü’nde futbola başlayıp geçen sezon Demirspor’a transfer olan Yağız Berke Kızıltaş, yeni sezonda babasıyla aynı forma altında mücadele edecek. 15 yaşındaki hücum oyuncusu ise “Babamla aynı takımda forma giymek, onunla beraber mücadele vermek benimde hayalini kurduğum birşeydi. Bu anı bana yaşattığı için öncelikle hocamız Haydar Demire’e sonra da babama çok teşekkür ediyorum. Benim için geldi, bu takımda forma giymek istedi, gerçekten çok mutluyum. Umarım bu sezon güzel bir oyun izletir ve Play-Off oynamayı başarırız.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!