Haziran 8, 2023

Barkın Arslan, Şampiyonluk İçin İstanbul’da !

Sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giyen Barkın Arslan, İstanbul Süper Amatör Lig ekibi Beylikdüzüspor’a transfer oldu.

Teknik Direktörlük görevini Ordulu teknik adam Fuat Cörüt’ün yaptığı ve sezona Bölgesel Amatör Lig hedefiyle başlayan İstanbul Süper Amatör Lig ekibi Beylikdüzüspor’da ilk yarıda Ordulu futbolcu Alihan Öztürk’ün de gösterdiği performans dikkat çekerken, Cörüt dış transferde Ordulu bir oyuncu ile anlaşmaya vardı.

Ordu Futbolu’ndan yetiştikten sonra eğitim için gittiği Kütahya’da Tavşanlı Moymulspor ve Armin İnşaat Çamlıcaspor ile yaşadığı şampiyonluklarla dikkat çeken Barkın Arslan, 2019-2020 sezonunda da altyapısından yetiştiği Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer olarak Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı. Barkın Arslan, bu sezon Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü forması ile ilk yarıda takımının oynadığı 9 maçın 7’sinde şans bulurken, 5 maçta sahada 90 dakika boyunca kaldı.

İki farklı amatör ligde kariyerinde 3 kez kupa kaldıran Barkın Arslan, İstanbul Süper Amatör Lig’de de şampiyonluk yaşamak istediğini belirtirken transferini ise “İstanbul Süper Amatör küme ekiplerinden Beylikdüzüspor ile anlaşmış bulunmaktayım.Yolun sonu şampiyonluk olur, Allah utandırmasın” sözleriyle duyurdu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!