”Başarı Kaçınılmaz Olacak”

Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle gövde gösterisi yapan Ünye 1957 Spor’da, yeni teknik direktör Aydın Yavuz iddialı açıklamalarda bulundu.

2020-2021 sezonunda bambaşka bir kadro ile mücadele etmesi beklenen ve şampiyonluk hesapları yapan Ünye 1957 Spor’da, yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Yeşil-Beyazlı ekipte, Ünye Cevizdere Tesisleri’nde yapılan antrenmanda takımın son durumu ortaya çıktı.

Ünye 1957 Spor’da Covid-19 tedbirleri alınarak gerçekleştirilen antrenmanda Teknik Direktör Aydın Yavuz ve oyuncularımızla beraber sezon öncesi çalışmalara aralıksız devam ediyoruz. Özellikle oyuncuların motivasyonlu çalışmalarına önem vererek günlük idman takibi yapan Teknik Direktör Aydın Yavuz “Sezon öncesi her ne olursa olsun Covid-19 tedbirlerine uyarak oyuncularımızı idmanlarla çalıştırıyoruz. Önceliğimiz sezonda başarılı bir dönem geçirmek, bunun için de oyuncularımızın motivasyonlu çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Çalışmalarımız neticesinde başarı kaçınılmaz olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!