• Haziran 19, 2019
  • No Comment
  • 60

Başkan Kul, Ürgüp’te !

Genel merkezi başkent Ankara’da bulunan Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği’nin (TFSK) üç ayda bir yapılan Genel Merkez Yönetim, Denetim ve…

 Başkan Kul, Ürgüp’te !

Genel merkezi başkent Ankara’da bulunan Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği’nin (TFSK) üç ayda bir yapılan Genel Merkez Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları Toplantısı hafta sonunda Nevşehir’in turistik ilçelerinden Ürgüp’te yapıldı. Toplantıya Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul da katıldı.

Ordu’nun emektar saha komiseri ve dernek başkanı Metin Kul, Ürgüp’teki toplantıda ilimizi temsil etti.

Cuma-Cumartesi-Pazar günlerinde Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi’nin USET Uygulama Oteli’nde konaklayan futbol saha komiserleri, hem kurullarının toplantısını gerçekleştirdi hem de Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mustafa Avcı’nın katkıları ile de Ürgüp, Avanos ve Göreme ilçelerindeki turistik yerleri gezdi.

Hem toplantı hem de Ürgüp gezisinin yapıldığı TFSKD Genel Merkez Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları Toplantısı’nda Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul da yer aldı.

TFSKD’nin Ürgüp’te yapılan toplantısının çok verimli geçtiğini söyleyen Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul, saha komiserleri olarak Ordu futboluna hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

“Büyük emek harcıyorlar”

Saha komiserlerinin amatör müsabakaların oynanmasında büyük emek verdiklerini aktaran Kul, “Müsabakalarda hakemlerin, kulüplerin ve diğer görevlilerin en yakın yardımcısı olarak sorumluluk alıyorlar. Müsabaka öncesinde takımların sahaya çıkmaları için gerekli hazırlıkların yapılması, müsabaka sırasında emniyetin sağlanması, sağlıkçının görev alanında hazır bulunması ve müsabaka sonunda da takımların, hakemlerin sağlıklı bir biçimde soyunma odalarına dönmelerini sağlıyorlar.” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Ordu Futbol Saha Komiseri Başkanı Değişmedi !

Ordu Futbol Saha Komiseri Başkanı Değişmedi !

2021-2022 Futbol Sezonu öncesinde 8.Olağan Genel Kurulu yapılan Ordu Futbol Saha Komiserleri Derneği’nde başkan yine Metin Kul oldu. Ordu Futbolu’nda Saha…
Metin Kul’a Önemli Görev !

Metin Kul’a Önemli Görev !

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı yönetim kurulu toplantısında Ordu Şube Başkanı Metin Kul, genel başkan yardımcılığı görevine getirildi. Antalya…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir