• Haziran 8, 2019
  • No Comment
  • 10

Bayram Bahane, Sohbet Şahane !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’ne bağlı hakemler Ramazan Bayramı’nda bir araya gelirken, dostluk ve hoş…

 Bayram Bahane, Sohbet Şahane !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’ne bağlı hakemler Ramazan Bayramı’nda bir araya gelirken, dostluk ve hoş sohbet gözlerden kaçmadı.

Her yıl üzerine koyarak ilerleyen Ordu hakemliğinin temsilcileri bayramda bir araya geldi.

Bayramlaşma törenine TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, Tertip Komitesi Üyeleri Ali Haydar Demir, Adem Mağden, Saha Komiserleri Başkanı Metin Kul, TFFHGD Genel Merkez eski başkan vekili Bekir Öcal, Ordu ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Ordu İl Hakem Kurulu eski başkanı ve üyeleri Erdoğan Alan,İlhan Özkan, Bahri Cebeci, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Osman Özdemir, Saha Komiseri Erdem Aksu, Dernek eski Başkanı Barış Şensoy, hakemler ve gözlemciler katıldı.

TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, “Zor günlerde olduğu gibi mutlu ve huzurlu günlerde de bir arada olmayı başarabilen; büyük ve güçlü bir aile olduğunu her platformda gösteren Ordu TFFHGD Şubesi Hakemlerimizin,Gözlemcilerimizin,Ordu sporuna hizmet etmiş ve eden değerli büyüklerimizin de katılımıyla dernek binamızda bayramlaştılar. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ise Ordu’da hakemliğin her geçen gün gelişme gösterdiğine dikkat çekerek, daha da iyi olacaklarını ve Türkiye’de ses getireceklerini dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Ordu Futbolu Yeni Hakemlerini Arıyor !

Ordu Futbolu Yeni Hakemlerini Arıyor !

Son dönemlerde Süper Lig başta olmak üzere profesyonel liglerde Ordulu hakemler gösterdikleri performans ile dikkat çekerken, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir