- Ocak 4, 2021
- No Comment
- 89
Bedensel Engelliler’e Dur Durak Yok !
Tekerlekli Sandalye Erkekler Süper Ligi ekiplerinden Ordu Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına dur durak vermeden devam ediyor. Geçmiş sezonlarda mütevazı…
Tekerlekli Sandalye Erkekler Süper Ligi ekiplerinden Ordu Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına dur durak vermeden devam ediyor.
Geçmiş sezonlarda mütevazı bütçeyle Tekerlekli Sandalye Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden ve kümede kalmayı başaran, hatta bazı sezonlarda Play-Off’lara kalan Ordu Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Altınordu Belediyespor adıyla bilinen ancak Ordu Büyükşehir Belediyespor olarak yoluna devam eden Ordu temsilcisi, yeni sezonda ümitli.
Yeni sezon öncesinde Başantrenör Cem Aslan ile yolların ayrıldığı ve göreve Tayfun Tokat’ın getirildiği Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, hazırlıklarını Altınordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda sürdürüyor.
3 Aralık’ta başlayacağı belirtilen ancak Ocak ayına ertelenen Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Ligi’nde bu sezon maçlar sadece bir şehirde tek devreli olarak oynanacak.
SAMET KARADAĞ