Mart 24, 2023

“Beni Orduspor’un başındaki insanlar küstürdü”

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, “Benim Orduspor’a küsmem mümkün değil. Beni başındaki insanlar küstürdü” dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün çiçeği burnunda başkanı Şükrü Bodur, açıklamalarda bulundu. Orduspor sevgisinin başka olduğunu belirten Bodur, “Orduspor Kulüp Başkanlığını bırakılı 10 yıl oldu. Takip ediyorduk Orduspor’u. İyi günler oldu, kötü günler oldu. Son yıllarda hiç arzu etmediğimiz bir dönem yaşadık. Bizim Orduspor sevgimiz bambaşkadır. Takım bu hallere düşünce biz de elimizi taşın altına koyduk. Yaşımda ilerlemiş olmasına rağmen baskılardan kaçamadık. Zaten bu görevden kaçmamız da mümkün değildi. Bunun için bu işi kabullenmemiz gerektiğine inandık. Arkadaşlarımızla beraber bir araya gelerek, bu işe soyunduk. Allah utandırmasın. İyi işler yapmak istiyoruz ve bunu da inşallah başarırız. Orduspor’umuz eski günlerine, hep beraber yaşadığımız güzel günlerine döndürebilmek için tüm çabamızı göstereceğiz” diye konuştu.

“Nedim Türkmen’i biz önerdik”

Eski Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen’in başkanlığa gelmesinin ardından kendilerini mahkemeye verdiğini kaydeden Bodur, “Nedim Türkmen, benim yönetimim de bulunan bir insandı. Kaldı ki benim şirketimin mali müşaviriydi. Bizimle birlikte Orduspor’da yöneticiliğe başladı ve Ordu, Orduspor camiası tanımazken biz onu tanıttık. Seçilmesi için de arkadaşlarımızdan biz rica ettik. 10 yıl önce az bir fakla başkanlığa seçildi. İstanbul’a yanıma geldi, desteklerinden dolayı bana teşekkür etti. 15 gün geçmedi bana mahkemeden Orduspor ile ilgili tebligat geldi. Baktık ki bizi mahkemeye vermiş. O anda hala mali müşavirimizdi, bizden ödenek alıyordu. Benim kulüp için yaptıklarımı bilen bir insan. Çünkü benim defterimi tutuyor. Benim kulübe gönderdiğim rakamları biliyor, buraya girişini biliyor, buranın mali işiyle ilgileniyor. Kalkıp da bu işi yapmasına anlam veremedim. Bir baktım, arka arkaya dosya geldi. Toplam da beş dosya oldu. Bu arada biz mali müşavirliğimizi bıraktık. O günlerde mahkemeye Orduspor’a yaptığımız desteğin hesabını vermeye gittik. Tabi ki bir yanlış yaptıysak bedelini ödememiz gerekiyor. Beş sene süren mahkemeler lehimize sonuçlandı. Benim Orduspor’a ne küsme, ne de imkanım var. Mümkün değil. Başındaki insanlar beni küstürdü” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Bodur ve yönetimi, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i makamında ziyaret ederek, destek istedi.

ORDU OLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!