Berat Çelebi’ye İkinci Yarı Yaramadı !

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde forma giyen 1997 doğumlu Berat Çelebi, ikinci yarıda çıktığı ilk maçında 5 gol yedi.

Bu sezon hedefsiz kalan ve geride kalan haftada Bergama Belediyespor’dan 5 yiyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, aylar sonra eldivenleri Berat Çelebi almıştı. Sezonun ilk yarısında Cantuğ Temel ile birlikte kaleyi dönüşümlü şekilde paylaşan Çelebi, ikinci yarıda ise ilk maçına çıkmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü antrenörleri Atilla Yücel ve Hüsnü Karakoyun tarafından Bergama Belediyespor karşısında ilk 11’de başlayan Berat Çelebi, Aralık 2020’den sonra ilk maçına çıktı. Berat Çelebi, 90 dakika boyunca ise kalesinde 5 gol gördü.

Bu sezon Bergama Belediyespor maçına kadar 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını 9 kere terleyen 23 yaşındaki kaleci Berat Çelebi, bu maçlarda 7 gol görmüştü. Berat Çelebi 9 karşılaşmanın 4’ünde kalesini gole kapatırken, 7 golü ise 5 maçta yemişti. Berat Çelebi bu sezon çıktığı 10.karşılaşmanın ardından ise kalesinde gördüğü gol sayısını 12’ye çıkardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!