• Nisan 26, 2019
  • No Comment
  • 97

Beşiktaş’a da Bu Yakışır !

Ordu Beşiktaşlılar Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler’ isimli projenin ikinci etabını 23 Nisan Çocuk Bayramı…

 Beşiktaş’a da Bu Yakışır !

Ordu Beşiktaşlılar Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler’ isimli projenin ikinci etabını 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında özel eğitim alan çocuklarla birlikte kutladı.

Etkinlikte öğrencilerle birlikte 23 Nisan kutlama pastamız kesilmiş olup, kendilerine Beşiktaş forması ve çeşitli hediyeler verildi.

Dernek Başkanı Korkut Karakoç yaptığı açıklamada; “23 Nisan Çocuk bayramımızı bizler için ayrı yeri olan Otizmli ve Down sendrolumlu çocuklarımızla birlikte kutladık . Bu anlamlı günde ;Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler diyerek çıktığımız sosyal sorumluluk projemizin ikinci etabını şehrimizde eğitim veren Ebruli Özel Eğitim kurumunda gerçekleştirdik.Öğrencilerimizin yoğun Beşiktaş sevgisi bizleri çok mutlu etti.Bundan sonra projemiz kapsamında farklı okullarımız olacak Etkinliğimize katılan ve bizlerle birlikte olan Beşiktaş ailesine,Eğitim kurumumuzun değerli öğretmen ve çocuklarımıza ,velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” dedi.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir