• Şubat 2, 2022
  • No Comment
  • 63

Birleşme Olmayacak Dedi, Taraftarlarla Bir Araya Geldi !

Ordu Futbolu’nda geçmiş yıllarda gündeme gelen birleşme iddiaları 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. takımları arasında konuşulurken, bu…

 Birleşme Olmayacak Dedi, Taraftarlarla Bir Araya Geldi !

Ordu Futbolu’nda geçmiş yıllarda gündeme gelen birleşme iddiaları 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. takımları arasında konuşulurken, bu iddialarla ise yetkililerin açıklamaları ile sona erdi.

2019 yılından bu yana Ordu Futbolu’nda takım birleşme konusu oldukça ayyuka çıkarken, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Orduspor ile birleşme noktasında istediğini alamayan Savaş Şimşek Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Yeni Mahalle 52 Spor’un yarışmacı haklarını satın alarak Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla yoluna devam etmişti.

2021-2022 sezonunda 3.Lig’de mücadele eden iki ekip arasında birleşme iddiaları ise TV 52 ekranlarında son buldu. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki olası birleşme iddialarına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Valisi Tuncay Sonel, TV 52 ekranlarında iki takımın kesinlikle birleşmeyeceğini belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ise bu açıklamanın akabinde Orduspor 1967 A.Ş. taraftarları ile bir araya geldi. Orduspor 1967 A.Ş.’ye maddi ve manevi desteği ile bilinen Mehmet Hilmi Güler, Orduspor 1967 A.Ş.’yi destekleyen Forza Fidangör taraftarları ile Forza Fidangör Taraftarlar Derneği Lokali’nde bir araya geldi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Savaş Şimşek, Mehmet Hilmi Güler’e Destek Çıktı !

Savaş Şimşek, Mehmet Hilmi Güler’e Destek Çıktı !

TFF 3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden ve Play-Off maçlarına hazırlanan Orduspor 1967 A.Ş.’de Kulüp Başkanı Savaş Şimşek yaptığı açıklamada, Ordu Büyükşehir Belediye…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir