- Ağustos 13, 2023
- No Comment
- 217
Bitexen Giresunspor’da İlk Bilet Kesildi
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da ilk hafta alınan Bodrum Futbol Kulübü mağlubiyetinin ardından Genel Menajer Serkan Ünver ile karşılıklı olarak…
![Bitexen Giresunspor’da İlk Bilet Kesildi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Serkan-unver.png)
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da ilk hafta alınan Bodrum Futbol Kulübü mağlubiyetinin ardından Genel Menajer Serkan Ünver ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrıldığı açıklandı.
2022-2023 sezonunda Ümraniyespor ile birlikte Süper Lige veda eden takım olan Bitexen Giresunspor, sezonun ilk maçını oynadı. Kulübün borçlarından dolayı yeni sezon öncesinde transfer tahtası kapalı olan Bitexen Giresunspor, genç oyuncu ağırlıklı kadrosuyla sezonun ilk maçını kendi sahasında Bodrum Futbol Kulübü ile oynadı.
Çotanak Stadyumu’nda oynanan maçta geçen sezonun flaş takımı karşısında dirençli bir oyun ortaya koyan Bitexen Giresunspor, 69.dakikada Kadir Seven’in kırmızı kart gördüğü maçta son dakikalarda yediği golle sahadan 1-0 mağlup ayrıldı. Maçın üzerinden 24 saat geçmeden ise Bitexen Giresunspor’da ilk ayrılık gerçekleşti ve geçen sezondan bu yana görev yapan Genel Menajer Serkan Ünver ile yollar ayrıldı.
Bitexen Giresunspor’dan yapılan açıklamada: ”2022/23 sezonundan itibaren Futbol A takımımızın Genel Menajerlik görevini yürüten Serkan Ünver ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine Giresunspor’umuz için verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.” ifadeleri yer aldı. Serkan Ünver de sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ayrılığı doğruladı.
SAMET KARADAĞ