- Ağustos 12, 2023
- No Comment
- 400
Bitexen Giresunspor’da Kadir Seven Şoku
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da sezon öncesinde transferin gözdesi olmasına rağmen takımda kalan Kadir Seven, Bodrum Futbol Kulübü ile oynanan…
![Bitexen Giresunspor’da Kadir Seven Şoku](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Kadir-Seven.png)
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da sezon öncesinde transferin gözdesi olmasına rağmen takımda kalan Kadir Seven, Bodrum Futbol Kulübü ile oynanan ilk hafta maçında kırmızı kart gördü.
Bitexen Giresunspor’un geçen sezon başında Orduspor 1967 A.Ş.’den transfer ettiği genç savunma oyuncusu Kadir Seven sezona iyi başlamadı. Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrılış sürecinde birçok takımın transfer listesine giren ve tercihini Bitexen Giresunspor’dan yana kullanan Kadir Seven, Karadeniz ekibi ile Süper Lig’den düşme üzüntüsü yaşamıştı.
Bu sezon öncesinde de transferin ilk sıralarında olan Kadir Seven’in Hoffenheim’a transferi gündeme gelmiş hatta ilk yılında Hoffenheim’ın pilot takımı Portekiz 2. Lig ekibi Academico de Viseu’ya kiralanacağı belirtilmişti. Seven’e Bitexen Giresunspor yönetimi de transfer görüşmeleri için bir dönem izin verirken, bonservis bedelini beğenmeyen Bitexen Giresunspor Kadir Seven’i elinde tutmuştu.
2023-2024 sezonunda Trendyol 1.Lig’de mücadele eden ve ilk hafta kendi sahasında Bodrum Futbol Kulübü’nün konuk eden Bitexen Giresunspor’da sahaya ilk 11’de çıkan Kadir Seven maçın 16.dakikasında sarı kart görmüştü. Golsüz devam eden maçta 69.dakikada ikinci sarı kartı gören Kadir Seven kırmızı kart görürken, Bitexen Giresunspor 90+4.dakikada yediği golle sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.
SAMET KARADAĞ