- Eylül 10, 2023
- No Comment
- 128
Bitexen Giresunspor’da Yamak Yeniden Başkan
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak Olağanüstü Genel Kurul kararı alarak görevi bırakacağını açıklamasına rağmen yapılan…
![Bitexen Giresunspor’da Yamak Yeniden Başkan](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/nahid-ramazan-yamak.png)
Trendyol 1.Lig ekiplerinden Bitexen Giresunspor’da Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak Olağanüstü Genel Kurul kararı alarak görevi bırakacağını açıklamasına rağmen yapılan Genel Kurul’da yeniden başkan seçildi.
2022-2023 sezonunda Trendyol Süper Lige veda eden iki takımdan birisi olan Bitexen Giresunspor, yeni sezonda yeni liginde kalma mücadelesi veriyor. Bitexen Giresunspor’da transfer tahtası kapalı olurken özellikle altyapıdan çıkan oyunculardan kurulu kadro ile ligde kalma mücadelesi sürecine henüz ilk haftalarda başladı. 3 Eylül’de yapması gereken Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu ertelenen Bitexen Giresunspor’da kongre 10 Eylül’de yapıldı.
Bitexen Giresunspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, Çotanak Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Kongre kararı alırken görevi bırakacağını açıklayan Nahid Ramazan Yamak’ın tek aday olarak girdiği seçimde yapılan oylama sonucunda, 84 oyun 83’ünü alan Yamak güven tazeleyerek kulübümüzün yeniden başkanı oldu.
Nahid Ramazan Yamak kongrede birbirinden önemli açıklama yaparken yeniden aday olması ile ilgili olarak: ”Bizler yönetim kurulu olarak kongre kararı aldığımızda Giresunspor’umuzu yönetmeye talipli olabilecek gücü ve imkanı olan adayların önünü açmayı amaçladık. Nitekim sosyal medyada bazı iş insanlarımızın aday olabileceği ile ilgili haberleri de takip ettik. Ancak gelinen son durumda görüyoruz ki tek liste ile kongreye gidiyoruz. Artık bugünden sonra Giresunspor için elini taşın altına koymuş ve Çotanak armayı yaşatmak için yola çıkmış yönetim kurulumuza tüm şehrin ve camiamızın birlik beraberlik içinde destek olması gerekir. Bizler hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmadık, bizim tek gayemiz 56 yıllık çınarımızın yaşaması ve yaşatılmasıdır.” dedi.
SAMET KARADAĞ