- Ekim 27, 2023
- No Comment
- 147
Bitexen Giresunspor’da Yeni Teknik Direktörden İlk Açıklamalar
Trendyol 1.Lig’de hafta başından bu yana teknik direktör konusunda gitgeller yaşayan Bitexen Giresunspor’da Mustafa Kaplan ile yolların ayrılmasıyla birlikte göreve…
![Bitexen Giresunspor’da Yeni Teknik Direktörden İlk Açıklamalar](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/mehmet-birinci.jpg)
Trendyol 1.Lig’de hafta başından bu yana teknik direktör konusunda gitgeller yaşayan Bitexen Giresunspor’da Mustafa Kaplan ile yolların ayrılmasıyla birlikte göreve getirilen Mehmet Birinci ilk antrenmanının ardından açıklamalarda bulundu.
2023-2024 sezonunda 9 karşılaşmada sadece bir galibiyet ve iki beraberlik alan Bitexen Giresunspor teknik direktör değişikliğine gitti. Hafta başından bu yana teknik direktör değişiminde sıkıntılar yaşayan Bitexen Giresunspor’da göreve Mehmet Birinci getirildi. Mehmet Birinci, Bitexen Giresunspor ile antrenmanlarına çıkarken açıklamalarda bulundu.
Göreve geldikleri ilk gün itibari ile çalışmalara başladıklarını söyleyen Mehmet Birinci, “Giresunspor Kulübü ile ilk antrenmanımıza çıktık. Biz Çotanak Arma’nın daha iyi yerlerde olabilmesi adına elimizden gelen tüm çaba ve gayretimizi göstereceğiz. Çok çalışacak ve çok isteyeceğiz. Şimdi bizim için önemli olan A.E. Şanlıurfaspor maçına çıkacağız, sadece bu maça odaklanmış durumdayız. İnşallah iyi işler yaparak istediğimiz bir sonuçla şehrimize dönmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
Astor Enerji Şanlıurfaspor ile Bitexen Giresunspor arasındaki mücadele bu akşam saat 20:00’de 11 Nisan Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ