• Ekim 25, 2019
  • No Comment
  • 75

“Bölgesel Amatör Lig’e Çıkmak İstiyoruz”

Ordu 1.Amatör Küme B Grubu’nda Yeni Mahalle 52 Spor’un yerine mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 27 Ekim 2019…

 “Bölgesel Amatör Lig’e Çıkmak İstiyoruz”

Ordu 1.Amatör Küme B Grubu’nda Yeni Mahalle 52 Spor’un yerine mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 27 Ekim 2019 Pazar günü Demirspor ile oynayacağı maç ile sezona start verecek.

Orduspor 1967 Pazar günü sahada

Yeni Mahalle 52 Spor’un adı değiştirilip, Orduspor 1967 Futbol Kulübü adı verilmesi suretiyle liglerde mücadele edecek olan Mor Beyazlı ekip, Pazar günü seyircisiyle buluşacak.

15 günlük kısa bir süre içerisinde Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu ve yardımcı antrenör Mahmut Nambaş nezaretinde takımı toparlayıp antrenmanlara başlayan Ordu temsilcisi, Demirspor maçına kilitlendi.

Kadrosunda bu ligi çok iyi bilen Barış Arsever, Oğuz Yılmaz, Necdet Apaydın, Savaş Benli, Erdal Dolma gibi isimleri barındıran Orduspor 1967 Futbol Kulübü, lige galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor.

“Hedef BAL Ligi”

Ellerindeki mevcut kadroyla Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istediklerini söyleyen Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu; “Ordu 1.Amatör Küme’den yolumuza devam edeceğiz. Eski oyuncularımızla beraber antrenmanlarımızı sürdürdük. Bir yapı kurmaya çalıştık. A takımı ve altyapısıyla beraber bir oluşum içine girdik. A Takımda Mahmut hoca ve kaleci antrenörü Serkan Karadeniz ile beraberiz. Sınırlı sayıda oyuncuyla hedefimiz 1.Amatörden Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak. Şuandaki mevcut kadroyu o doğrultuda hazırladık. Hazır bir kadromuz yoktu. Takımımızı kısıtlı bir zaman içerisinde hazırlamaya çalıştık. Elimizdeki mevcut kadromuz ve Ordu’nun çocuklarıyla birlikte ilk devreye kadar bu aşamayı sürdüreceğiz. Hedefimiz BAL Ligi’ne çıkmak” dedi.

Lige Demirspor müsabakasıyla başlayacaklarını hatırlatan tecrübeli çalıştırıcı, ilk maçı kazanarak moralli bir başlangıç yapmak istediklerini dile getirdi.

Rakipler belli

Ordu 1.Amatör Küme B Grubu’nda mücadele edecek olan Orduspor 1967 Spor Kulübü’nün grubunda şu takımlar yer alıyor: Ünye Gençlerbirliği, Kabadüz Belediyespor, Fatsa Dolunayspor, Kotyora Futbol Kulübü, Ordu Demirspor, Fatsa Yaşamspor, Perşembespor ve Mesudiyespor.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 27 Ekim 2019 Pazar günü saat 13.30’da Spor Toto Karşıyaka Spor Kompleksi’nde Demirspor ile karşı karşıya gelecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Bayram Toysal Geldi Ama Pazar Günü Gözler Şükrü Bekiroğlu’nda Olacak

Bayram Toysal Geldi Ama Pazar Günü Gözler Şükrü Bekiroğlu’nda…

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük görevi için son olarak Ankaraspor’da görev yapan Bayram Toysal ile anlaşıldığı resmi olarak açıklanırken, 47…
52 Orduspor Futbol Kulübü’nü Şükrü Bekiroğlu Hazırlıyor

52 Orduspor Futbol Kulübü’nü Şükrü Bekiroğlu Hazırlıyor

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve hafta sonunda Kırıkkale Gücü Futbol Spor Kulübü ile Ordu’da karşı karşıya gelecek olan 52 Orduspor Futbol…
52 Orduspor Futbol Kulübü Altyapısı Şükrü Bekiroğlu’na Emanet

52 Orduspor Futbol Kulübü Altyapısı Şükrü Bekiroğlu’na Emanet

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde altyapıda yapılacak olan yapılanma planlaması doğrultusunda Şükrü Bekiroğlu’nun altyapılardan sorumlu teknik adam olacağı…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir