Haziran 8, 2023

”Bu gizli güce ihtiyacımız var”

Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor’da Divan Başkanı Mahir Akdere ile birlikte elini taşın altına koyan isimlerden birisi olan Savaş Şimşek, katıldığı spor programında önemli açıklamalarda bulundu.

Orduspor’da şirketleşme yolunda atılan adımların mimarlarından birisi olan Savaş Şimşek, Mor-Beyaz Kulüple ilgili planlarını en net şekilde anlattı. Orduspor’u eski günlerine kavuşturmak istediklerini belirten Şimşek, katıldığı programda birbirinden önemli mesajlar verdi.

”Yıllar sonra yeniden bir kupa heyecanı yaşadık”

Orduspor’un 52’nci yılına yakışır bir Orduspor için ilk işimiz büyük uğraşlar ve çabalar sonucu önündeki tüm engelleri kaldırmak oldu. Bunu da başardık ve Orduspor’umuzun yolunu açtık. Geçtiğimiz günlerde yıllar sonra yeniden bir kupa heyecanı yaşadık. Neden tekrar yaşamayalım dedik ve yola koyulduk. Herkesin desteğini bekliyoruz.

”Bu gizli güce gerçekten büyük ihtiyacımız var”

Biz bu heyecanı yeniden yaşamak ve yaşatmak için önümüzdeki günlerde Orduspor olarak bayraklarımız, pankartlarımız ve arkamızda binlerce taraftarımız, ellerimizde çiçeklerle Orduspor’umuzun gizli gücü kadın taraftarlarımıza gideceğiz. Çünkü bu gizli güce gerçekten büyük ihtiyacımız var. Onların da bize verecekleri destekten hiç şüphemiz yok.

Orduspor’u yaşatmak istediklerini belirten Savaş Şimşek son olarak, Şirketleşme yolunda büyük adımlar attıklarını başta Mahir Akdere olmak üzere bu yolda desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!