- Nisan 4, 2020
- No Comment
- 80
Burak Özsoy Kendine Geldi !
Orduspor altyapısından yetişen ve oynadığı futbolla dikkat çeken Burak Özsoy, bu sezon transfer olduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki…
Orduspor altyapısından yetişen ve oynadığı futbolla dikkat çeken Burak Özsoy, bu sezon transfer olduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde son iki sezona göre önemli sayıda maça çıktı.
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezon başında Nevşehir Belediyespor’dan transfer edilen Burak Özsoy, sergilediği performans ile şu ana kadar teknik direktörlerin vazgeçilmezi oldu. Telat Özden ve Ergin Döner’den sonra Sinan Bayraktar’ın da formayı verdiği isim olan Burak Özsoy, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde bir dönem Orduspor’da gösterdiği performansını hatırlattı.
Altyapısından yetiştiği Orduspor forması ile 2014-2015 sezonunda TFF 1.Lig’de forma giymeye başlayan Burak Özsoy, 2.Lig ve 3.Lig’de Mor-Beyazlı formayı giydikten sonra 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de Ceyhanspor ve Çubukspor formaları ile sadece 13 maça çıkmıştı. Geçen sezon yeniden 3.Lig’e dönerek Nevşehir Belediyespor ile anlaşan 1994 doğumlu orta saha 3’ü Play-Off maçları olmak üzere 16 maça çıkmıştı.
Burak Özsoy bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ise 26 lig maçına çıkarak 1 kez gol sevinci yaşadı. 26 yaşındaki orta saha oyuncusu kariyerinde 15 kez TFF 1.Lig, 21 kez 2.Lig, 75 kez 3.Lig ve 13 kez Bölgesel Amatör Lig maçında forma giydi.
SAMET KARADAĞ