• Ağustos 8, 2019
  • No Comment
  • 75

Burak Yalçın Gol Olup Yağıyor !

Galataspor (Ordu Galatasaray Futbol Okulu) altyapısında dikkat çeken ve Galatasaray’ın altyapısına katılan Ordulu 14 yaşındaki forvet Burak Yalçın, geride kalan…

 Burak Yalçın Gol Olup Yağıyor !

Galataspor (Ordu Galatasaray Futbol Okulu) altyapısında dikkat çeken ve Galatasaray’ın altyapısına katılan Ordulu 14 yaşındaki forvet Burak Yalçın, geride kalan sezonda 24 müsabakada attığı 9 golle geleceğin yıldızları arasında gösterilmeye başlandı.

Galataspor altyapısında Antrenör Gökmen Yavuz’un ellerinde yetişen genç golcü Burak Yalçın, beğenilerek gittiği Galatasaray U14 Takımı’nda gösterdiği performansla hocasını mahcup etmedi.

Gol ondan soruluyor

Galatasaray U14 Takımı formasıyla geride kalan sezonda 24 müsabakaya çıkan Ordulu golcü oyuncu, 9 kez fileleri sarsarken, mükemmel futbolu, hırsı ve bitiriciliğiyle de Galatasaray altyapısının önemli oyuncuları arasına girmeyi başardı.

Barcelona’yı da affetmedi

2018-2019 futbol sezonun içerisinde Florya’da Barcelona U14 Takımı ile bir hazırlık müsabakası oynayan Galatasaray U14 Takımı, rakibin 6-2 yenerken, 2 gol Ordulu oyuncumuz Burak Yalçın’dan geldi.

Kupayı kaldırdılar

Burak Yalçın’lı Galatasaray U14 Takımı, 1 yıllık emeğinin karşılığını şampiyonluk olarak aldı. Şampiyonlukta Ordulu oyuncunun da büyük katkısı oldu.

Hocasının güveni tam

Ordu Galatasaray Futbol Okulu’nda 4 yıl boyunca antrenman yaptırıp eğittiği Burak Yalçın’ın Galatasaray U14 Takımı ile şampiyonluk yaşayıp, 4’te gole imza atmasına değinen Antrenör Gökmen Yavuz, oyuncusuna güvenini tam olduğunu ve çok çalışarak hak ettiği yere geleceğini dile getirdi.

Futbola 10 yaşında Kirazlimanıspor altyapısında başlayan ve Galataspor’un kurulmasıyla Antrenör Gökmen Yavuz ile birlikte Galataspor’a geçen Burak Yalçın, Galatasaray’ın dikkatini çekerek Sarı kırmızılı ekibin altyapısına dahil edilmişti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Galataspor İşi İkinci Yarıda Çözdü 3-0

Galataspor İşi İkinci Yarıda Çözdü 3-0

Ordu 1.Amatör Lig Play-Off maçında ilk yarı golsüz biten maç ikinci yarıda bulduğu üç golle Kumruspor’u yenen Galataspor ikide iki yaptı.…
Galataspor, Fatsa’da Farklı Başladı 1-8

Galataspor, Fatsa’da Farklı Başladı 1-8

Ordu 1.Amatör Lig Play-Off ilk haftasında Fatsa Ek Saha’da Galataspor, Fatsa Yaşamspor karşısında 8-1 kazanarak farklı galibiyet ile start verdi. 2023-2023…
Eray Eren Kaptanlık Bandını Yeniden Koluna Taktı

Eray Eren Kaptanlık Bandını Yeniden Koluna Taktı

Devre arası transfer sürecinde Galataspor’a transfer olarak futbola yeniden dönen Eray Eren takımın ligin son haftasında Eskipazarspor ile oynadığı maçta ilk…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir