- Ocak 22, 2021
- No Comment
- 66
Burçin Yüksel’in Yeni Adresi Muğlaspor !
Sezonun ilk yarısında 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kaptanlık yapan Burçin Yüksel ile yollar ayrılırken, tecrübeli oyuncu Muğlaspor ile prensipte anlaşmaya…
Sezonun ilk yarısında 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kaptanlık yapan Burçin Yüksel ile yollar ayrılırken, tecrübeli oyuncu Muğlaspor ile prensipte anlaşmaya vardı.
Sezon başında Serik Belediyespor’dan 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olarak Ordu temsilcisinde ikinci dönemine başlayan Burçin Yüksel, devre arasına gelindiğinde ise yeni teknik direktör Bora Marangoz’dan veto yemişti. Takımdan gönderilen isimlerin arasında yer alan kaptan Burçin Yüksel, Muğlaspor ile anlaştı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ilk yarısında kaptanlık pazubandını takan isim olan ve 12 maça çıkan Burçin Yüksel, savunma oyuncusu olmasına rağmen kupa maçında Arhavi karşısında ağları havalandırmayı başarmıştı. 2020 yılı Eylül ayında Covid-19 pandemisine de yakalan ancak daha sonra testi pozitif çıkan 31 yaşındaki oyuncu sezonun ikinci yarısında ise Muğlaspor forması giymeye çok yakın. Muğlaspor, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün de mücadele ettiği 3.Lig 4.Grup’ta küme düşme potasında yer alıyor.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Güzelorduspor adıyla Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği 2016-2017 sezonunda şampiyonluk yaşayan Yüksel, bir sene sonra Serik Belediyespor ile aynı ligde şampiyon olmuştu. Tecrübeli futbolcu daha sonra profesyonel ligde kalırken, geçen sezon ise Serik Belediyespor ile 3.Lig şampiyonluğu yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ