• Mart 21, 2020
  • No Comment
  • 24

Büyükşehir Turnuvaya İddialı Başladı !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’nce düzenlenen 2020 yılı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 1.…

 Büyükşehir Turnuvaya İddialı Başladı !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’nce düzenlenen 2020 yılı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 1. Hafta müsabakaları kapsamında İl Jandarma ile mücadele eden Büyükşehir Belediyesi rakibini 4-2 yendi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından kurumlarda spor yapma imkânı bulamayan personellere spor yaptırmak, futbolu her kesime sevdirmek, kurumlar arasındaki kaynaşmayı sağlamak ve iş birliğini artırmak amacıyla halı saha futbol turnuvası düzenleniyor.

Capo Arena Spor Tesisleri Kapalı Halı Sahalarında düzenlenen turnuvada 4 grupta 30 takım mücadele ediyor. A grubunda yer alan ve 1 .hafta müsabakaları kapsamında İl Jandarma ile mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi rakibi karşısında 4-2 üstünlük sağladı.

Büyükşehir Belediyesi; 2. Haftada Arbakon, 3. hafta Polisgücü, 4. hafta Cezaevi, 5. Hafta Devlet hastanesi, 6.hafta Valilik ve 7. hafta Narkom ile karşı karşıya gelecek.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir