- Aralık 2, 2019
- No Comment
- 110
Cahit Can Muğla’da Coştu !
Geride kalan sezonda Muğla’nın Süper Amatör Lig ekibi Muğla Üniversitesispor’da başarılı bir performans ortaya koyan Ordulu kanat oyuncusu Cahit Can…
Geride kalan sezonda Muğla’nın Süper Amatör Lig ekibi Muğla Üniversitesispor’da başarılı bir performans ortaya koyan Ordulu kanat oyuncusu Cahit Can Şen, yeni sezonda da aynı takımda kalırken, oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çekiyor.
Ordu futbolunun yetiştirdiği başarılı kanat oyuncularından biri olan Cahit Can Şen, futbol hayatına öğrenim gördüğü Muğla’nın Süper Amatör Lig ekibi Muğla Üniversitesispor ile devam ediyor.
Eğitim hayatına Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde devam eden 21 yaşındaki Cahit Can, Muğla Üniversitesispor’da gösterdiği performansla beğeni topladı.
Muğla’da hem üniversite okuyup hem de futbol oynadığını söyleyen genç oyuncu, takımının başarısı için var gücüyle çalışacağını dile getirdi.
Futbolda hedeflerinin olduğunu söyleyen Şen, daha yolun başında olduğuna inandığını belirterek, hedefinin BAL Ligi ya da 3.Lig’de forma giymek olduğunu ifade etti.
Kariyeri
Futbola Turnasuyuspor’un altyapısına başlayan ve burada iki sezon top koşturan Cahit Can Şen, ardından bir sezon Gülyalı Belediyespor’da oynadı. Ardından yine Turnasuyuspor’un A takımına transfer olan Cahit Can, iki sezon forma giydiği mavi beyazlı ekipte, çok sayıda gol ve asist yaptı. Genç kanat oyuncusu, Orduspor’da da bir dönem forma giydikten sonra Altınordu Belediyespor’un yolunu tuttu. Altınordu ile Ordu 1.Amatör Küme’de 4 maça çıkan Şen, şampiyonluğa katkı sunmuştu. Son olarak da Muğla Üniversitesispor’a transfer oldu.
Ordu Hayat/Tevfik Kul