- Mayıs 15, 2024
- No Comment
- 118
Cahit Erçevik 60 Gün Sonra Yeni Ordu Stadyumu Çimlerine Çıkacak
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takımın çiçeği burnunda teknik direktörü Cahit Erçevik, 60 gün sonra yeniden Yeni…
![Cahit Erçevik 60 Gün Sonra Yeni Ordu Stadyumu Çimlerine Çıkacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/05/Cahit-Ercevik.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takımın çiçeği burnunda teknik direktörü Cahit Erçevik, 60 gün sonra yeniden Yeni Ordu Stadyumu çimlerine çıkacak ancak bu kez yeşil sahada ev sahibi takım teknik direktörü olacak.
2023-2024 sezonunda Edirnespor’u çalıştıran ve takımı Play-Off’a taşıyan Cahit Erçevik, Play-Off 1.Tur maçında Ayvalıkgücü Belediyespor mağlubiyeti ile sezonu noktaladığı düşünülürken bu maçtan sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü olmuştu. Kariyerinde son dört maçın üçünde çalıştırdığı takımlarda Ayvalıkgücü Belediyespor’a rakip olan Cahit Erçevik, farklı bir ana daha ev sahipliği yapacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Cahit Erçevik, daha sonra Edirnespor teknik direktörü olarak 16 Mart 2024 tarihinde Yeni Ordu Stadyumu’nda sahaya çıkmıştı. Cahit Erçevik 60 gün önce oynanan bu maçın öncesinde ise Orduspor 1967 A.Ş. ile bu stadyumda sayısız maça çıkmıştı
Orduspor 1967 A.Ş.’de de teknik direktörlük görevi yapan Cahit Erçevik, 2021-2022 sezonunda Edirnespor teknik direktörü olduğu maçta Ordu ekibi karşısında 6-1 galip gelmiş ve bu maçın ardından Orduspor 1967 A.Ş.’nin teknik direktörü olmuştu. Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’nin teknik direktörü olduğu 1.5 yıllık sürede Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan maçlarda 28 maçta 24 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet almıştı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün başındaki ilk maçta Ayvalıkgücü Belediyespor deplasmanında 2-0 kazanan Cahit Erçevik, Aliağa Futbol A.Ş. mücadelesinde ilk kez Yeni Ordu Stadyumu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü olarak sahaya çıkacak.
SAMET KARADAĞ