- Ağustos 31, 2023
- No Comment
- 418
Cahit Erçevik, Ordu’dan Eski Oyuncusunu Aldı
TFF 2.Lig’de mücadele eden Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor GSK teknik direktörü Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’de beraber çalıştığı Ahmet…
![Cahit Erçevik, Ordu’dan Eski Oyuncusunu Aldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ahmet-batuhan-akyuz.jpeg)
TFF 2.Lig’de mücadele eden Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor GSK teknik direktörü Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’de beraber çalıştığı Ahmet Batuhan Akyüz’ü takıma katarken ilk hafta maçında ise şans vermedi.
Orduspor 1967 A.Ş.’de 1.5 sezondur teknik direktörlük yapan ve iki sezon sonunda takımı Play-Off potasına taşıyan Cahit Erçevik, yeni sezonda 2.Lige gitmişti. TFF 2.Lig’de yeni bir yapılanmaya giden Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor GSK’nin teknik direktörü olan ve Orduspor 1967 A.Ş.’den eski oyuncuları da yanına alan Cahit Erçevik, Ahmet Batuhan Akyüz’ü de aldı.
TFF 3.Lig’de kulüp tarihindeki ilk sezonu olan 2021-2022 sezonunda Çatalcaspor’dan Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer edilen Ahmet Batuhan Akyüz, 34 maçta oynadığı sezonda biten sözleşmesinin ardından Trendyol 1.Lig ekibi Ankara Keçiörengücü’nün yolunu tutmuştu. 1999 doğumlu stoper, 1.Lig’de forma giymeden Karaman Futbol Kulübü’ne transfer olmuş ve geçen sezonun ikinci yarısında da Karşıyaka’da şans bulmuştu.
Cahit Erçevik ile Orduspor 1967 A.Ş.’den sonra Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor GSK’de yeniden bir araya gelen Ahmet Batuhan Akyüz, ligin ilk haftası maçını yedek kulübesinden izledi.
SAMET KARADAĞ