• Şubat 17, 2022
  • No Comment
  • 93

Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’ye Geliş Sürecini İlk Kez Anlattı !

Criptoswaps Edirnespor teknik direktörü olarak Orduspor 1967 A.Ş.’yi Ordu’da 6-1 yendikten bir gün sonra Orduspor 1967 A.Ş. teknik direktörü olan…

 Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’ye Geliş Sürecini İlk Kez Anlattı !

Criptoswaps Edirnespor teknik direktörü olarak Orduspor 1967 A.Ş.’yi Ordu’da 6-1 yendikten bir gün sonra Orduspor 1967 A.Ş. teknik direktörü olan ve 7 maçın tamamını kazanan Cahit Erçevik, o süreci ilk kez Transfer Merkez TV’ye açıkladı.

TFF 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. Teknik Direktörü Cahit Erçevik, Youtube’den yayın yapan Transfer Merkez TV’ye konuk oldu. Cahit Erçevik göreve başladığı sürecin ardından oynadığı tüm maçları kazandığı Orduspor 1967 A.Ş. hedefleri ve takımın son durumu hakkında açıklamalar yaparken, özellikle Orduspor 1967 A.Ş. teknik direktörü olma sürecine açıklık getirdi.

Cahit Erçevik, Criptoswaps Edirnespor öncesinde Criptoswaps Çatalcaspor’dan da takım liderken görevini bıraktığını belirtirken: ”Criptoswaps Edirnespor öncesinde Criptoswaps Çatalcaspor kariyerimde de takım lig lideriyken ayrılmıştım. Kulüplerin yararını düşünerek bu kararları alıyoruz ve bazı şeyleri gizli, içimizde tutarak ayrılıyoruz. Yoksa lider bir takımın hocası neden ayrılsın. Çatalca’da çok kısıtlı imkanlarla güçlü takımlar karşısında 12 haftada 27 puan toplamıştık. Criptoswaps Edirnespor’a gittiğimde ise takımın düşme potası ile arasında 2-3 puan vardı. Adeta kaosun ortasına gitmiştik. Edirnespor’dan ayrılık sürecim ise Orduspor 1967 A.Ş. maçıyla değil daha öncesinde olmuştu.” açıklamasını yaptı.

Orduspor 1967 A.Ş. ile anlaşmasının maç günü olmadığını söyleyen Erçevik, Criptoswaps Edirnespor yönetime istifası bir hafta önde verdiğini söylerken:” Criptoswaps Edirnespor’da saha dışında olan olaylar adeta bizim teknik açıdan ilerlememizi engelledi. İşler sarpa sardı derler ya o olmuştu. Orduspor 1967 A.Ş. maçı değil onun öncesinde Karşıyaka maçında da istifamı sunmuştum. Oyuncuları belli bir noktaya kadar biz saha içinde çalıştırabiliriz ama onların da diğer konularda memnun olması gerekiyor. İvme bu noktada oldukça aşağıya gidiyordu ve dediğim gibi Orduspor 1967 A.Ş.maçından bir hafta önce ayrılık kararı almıştık. Orduspor 1967 A.Ş. maçındaki skor ne olursa olsun görevimden ayrılacaktım.” dedi.

Criptoswaps Edirnespor ile son maçında Orduspor 1967 A.Ş.’yi 6-1 yenmelerinin Ordu ekibinin maçın başından sonuna kadar dağınık bir performans sergilemesinden kaynaklı olduğunu söyleyen Cahit Erçevik, teklifin ise maçtan bir gün sonra geldiğini söyleyerek: ”Konuyla ilgili olarak çok şeyler konuşuldu. Özellikle Ordu’da oynanan maçtan önce anlaştığım söylendi. Maçı Criptoswaps Edirnespor teknik direktörü olarak 6-1 kazandık, rakip saha içinde çok dağınıktı. Onların bu durumu farklı galibiyeti getirdi. Biz Criptoswaps Edirnespor’dan ayrıldığımızda ya da Ordu’ya maça gittiğimizde anlaşmış bir şekilde gitmedik. Aslında devre arasına kadar çalışmayı düşünmüyordum ama Edirne’den ayrılıp eve döndüğümüzde bir gün sonra telefon geldi. Orduspor 1967 A.Ş. Sportif Direktörü ile daha önce çalışmıştım, çok değerli dostlarımın olduğu bir şehir görüşmeye çağırdığında kırmak olmaz dedim ve görüşmek için geldiğim Orduspor 1967 A.Ş. ile hemen anlaşmaya vardım.” ifadelerini kullandı.

Cahit Erçevik Kayseri Şekerspor’da Teknik Direktörlük yaparken şu an Orduspor 1967 A.Ş.’nin Sportif Direktörü olan Evren Dönmez, Erçevik’in teknik ekibinde yer almıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ramazan Çelik, Orta Saha’ya Polatdemir’i İstiyor

Ramazan Çelik, Orta Saha’ya Polatdemir’i İstiyor

TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Ramazan Çelik, Turgutluspor’dan öğrencisi olan ve sözleşmesi sona eren Salih Polatdemir’i…
Cahit Erçevik, Play-Off&Erkan Özdamar İkileminde Kazanamıyor

Cahit Erçevik, Play-Off&Erkan Özdamar İkileminde Kazanamıyor

52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü olarak sezonu Play-Off finalinde Çimentaş Elazığspor’a kaybederek tamamlayan Cahit Erçevik, son iki sezondur farklı takımların…
Rıdvan Koçak İkinci Yarıda Formadan Uzak Kaldı

Rıdvan Koçak İkinci Yarıda Formadan Uzak Kaldı

Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen sezon transfer edilen ve altyapısından yetiştiği takıma 17 yıl sonra geri dönen Rıdvan Koçak, sezonun ilk yarısında…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir