Mart 27, 2023

Cahit Erçevik’in İlk İsteği Tecrübeli Kaleci !

TFF 3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde teknik direktör Cahit Erçevik’in yönetimden ilk isteğinin tecrübeli bir kaleci transferi olduğu öğrenildi.

İlk kez mücadele ettiği TFF 3.Lig’de sezonun ilk yarısının bitmesine iki maç kala yeni teknik direktör ile anlaşan ve Cahit Erçevik gözetiminde devre arasında iki maçta altı puan alarak moralli giren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde gündem maddesi transfer.

Cahit Erçevik’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan ve görüştüğü oyuncuları Antalya kampına getirmeyi düşünen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde ilk hedef kaleci transferi olduğu söylentileri ayyuka çıktı. Sezon başında forma giyen ancak taraftarlarla tartıştığı için kadro dışı kalan Cantuğ Temel’in affedilmesinin gündemde olmadığı öğrenilirken, Erçevik’in Ferhat Yılmaz’ın aksine daha tecrübeli bir kaleciyle ikinci yarıya devam etmek istediği konuşuluyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün çiçeği burnunda Teknik Direktörü Cahit Erçevik’in ilk istediği kalecinin eski takımı Düzcespor’da forma giyen Ramazan Evren Üstündağ olduğu ve 31 yaşındaki kaleci ile Ordu ekibinin çatısı altında yeniden çalışmak istediği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!