- Ağustos 30, 2019
- No Comment
- 191
Can Güven Erzin Belediyespor’da !
Fatsa Belediyespor’u 18 yıl aradan sonra profesyonel liflere döndüren teknik direktör olan Can Güven, yeni sezonda Erzin Belediyespor’un teknik direktörü…
Fatsa Belediyespor’u 18 yıl aradan sonra profesyonel liflere döndüren teknik direktör olan Can Güven, yeni sezonda Erzin Belediyespor’un teknik direktörü oldu.
İki sezon önce Fatsa Belediyespor’u Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e çıkaran ancak 3.Lig’den Sarı-Lacivertliler ile iyi sonuçlar alamayarak istifa eden Can Güven, bir dönem şampiyon yaptığı Erzin Belediyespor ile anlaştı.
Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de İskenderun 1967, Erzin Belediyespor ve Fatsa Belediyespor’u şampiyon yaparak ‘şampiyon hoca’ olarak bilinen Güven, yeniden Erzin Belediyespor’a döndüğü için mutlu olduğunu belirtti.
Erzin Belediyespor yeni sezonda 3.Lig 1.Grup’ta yer alıyor.
SAMET KARADAĞ