• Nisan 17, 2023
  • No Comment
  • 29

Çaykur Rizespor A.Ş. Başkanı’ndan Büyükşekşi’ye Ziyaret !

Spor Toto 1.Lig’inin Karadeniz temsilcilerinden birisi olan Çaykur Rizespor A.Ş.’da Kulüp Başkanı İbrahim Turgut Başkan Yardımcısı Orkun Kalkavan ile birlikte…

 Çaykur Rizespor A.Ş. Başkanı’ndan Büyükşekşi’ye Ziyaret !

Spor Toto 1.Lig’inin Karadeniz temsilcilerinden birisi olan Çaykur Rizespor A.Ş.’da Kulüp Başkanı İbrahim Turgut Başkan Yardımcısı Orkun Kalkavan ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

2022-2023 sezonunda Teknik Direktör Bülent Korkmaz önderliğinde Süper Lig’e yükselme mücadelesi veren ve ligde üçüncü sırada yer alan Çaykur Rizespor’da saha içi çalışmaları tüm dikkat ve motivasyonla devam ederken saha dışında da çalışmalar sürüyor. Çaykur Rizespor A.Ş. Başkanı İbrahim Turgut, Başkan Yardımcısı Orkun Kalkavan ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen görüşmede Türk futboluna katkı sağlayacak projeler konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, ziyarette Çaykur Rizespor A.Ş. Başkanı İbrahim Turgut ve Başkan Yardımcısı Orkun Kalkavan’a A Milli Takım forması takdim etti.

Çaykur Rizespor A.Ş.’de sezon başında gerçekleşen seçimli genel kurulda tek aday olan İbrahim Turgut, oy çokluğu ile kulüp başkanlığına seçilmişti. Genel Kurul’da tek aday olan olan Rizeli iş insanı İbrahim Turgut, Rizespor’un 37. başkanı olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir