• Mayıs 18, 2024
  • No Comment
  • 142

Celil Sağır ve Adnan Güngör Gibi Efsane İsimler Atakum’da Sahaya İndi

Samsun’da ‘Şöhretler Karması Futbol Şöleni’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle Atakum Belediyespor Stadyumu’nda düzenlendi ve bu…

 Celil Sağır ve Adnan Güngör Gibi Efsane İsimler Atakum’da Sahaya İndi

Samsun’da ‘Şöhretler Karması Futbol Şöleni’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle Atakum Belediyespor Stadyumu’nda düzenlendi ve bu süreçte efsane eski futbolcular keyifli bir futbol müsabakası gerçekleştirdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, Samsunspor’un efsane futbolcularından oluşan kadroyla futbol müsabakası düzenledi. Samsunspor’un efsane isimlerinin yeşil sahaya yeniden indiği futbol müsabakası ilgi gördü. Tanju Çolak, Celil Sağır, Adnan Güngör gibi Samsunsporlu eski futbolcuların da yer aldığı Şöhretler Karması futbol şöleninde, müsabaka öncesi geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Özdemir Gültekin de anıldı.

İki takım oyuncuları beraber tribünlere giderek vatandaşları selamladı ve beraber maç öncesi fotoğraf çektirdi. Şöhretler Karması karşılaşmayı 3-1 kazanırken rakip takım Atakum Belediyespor tek golle sahadan yenik ayrıldı. 25 dakika oynanan maçta Şöhretler Karması takımında 15. dakikada Belediye Başkanı Türkel, takımına 1 gol kazandırdı. Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği mücadelede Türkiye Şampiyonu olan Atakum Belediyespor U-15 Takımı da tribünler tarafından alkışlandı. Maç öncesi konuşma gerçekştiren Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, “Bizim gençliğimizde kutlanan 19 Mayıs kutlamaları gibi bir kutlama hayal ettik. Bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum,önümüzdeki yıllarda daha da güzelleşen kutlamalar yapacağız” ifadelerini kullandı.

Celil Sağır ve Adnan Güngör ile birlikte ‘Şöhretler Karması Futbol Şöleni’ maçında Hakkı Hocaoğlu, Canberk Aydın, Necmi Öksüz, Necati Öksüz, Sabri Şirinsoylu, Furkan İlker, Şendoğan Çakmaklar, Recep Tevetoğlu, Muhsin Yazıcı, Fatih Aytekin, Adem Sağlam, Hakan Koçaslan, Mustafa Sinecek, Mehmet Ali Çınar, Ahmet Ertem ve Birol Berkem gibi isimler yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir