- Ekim 7, 2023
- No Comment
- 280
Çerkezköy 1911 Doğanspor, Ordulu Tecrübeli Teknik Adam İle Anlaştı
Süper Amatör Lig ekiplerinden Çerkezköy 1911 Doğanspor, İstanbul Beylikdüzüspor’daki başarıları ile akıllarda kalan Ordulu teknik direktör Fuat Cörüt ile anlaştı.…
![Çerkezköy 1911 Doğanspor, Ordulu Tecrübeli Teknik Adam İle Anlaştı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0048.jpeg)
Süper Amatör Lig ekiplerinden Çerkezköy 1911 Doğanspor, İstanbul Beylikdüzüspor’daki başarıları ile akıllarda kalan Ordulu teknik direktör Fuat Cörüt ile anlaştı.
2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ancak küme düşme üzüntüsü yaşayan Tekirdağ takımı Çerkezköy 1911 Doğanspor, teknik direktör konusunda Ordulu futbolseverlerin yakından tanıdığı Fuat Cörüt’ü takımın başına getirdi. Son olarak İstanbul Beylikdüzüspor’a Bölgesel Amatör Lig’e çıkartan Cörüt, yeni sezonda Çerkezköy 1911 Doğanspor ile anlaştı.
Teknik Direktörlük kariyerine İstanbul’da başlayan ve İstanbul Esenkent Gençlik’in ardından Esenyurt Spor Kulübü, İstanbul Esenyurt Orduspor, Arnavutköy Belediyespor ve İstanbul Beylikdüzüspor’da görev yaparak sayısız şampiyonluklar yaşayan Cörüt, yeni sezonda gözünü yine şampiyonluğa dikti.
Futbolculuk döneminde ise Pirazizspor’da filiz lisans ile oynayan Fuat Cörüt, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde de dört yıl forma giyerken teknik direktör kariyerinde yeni şampiyonluklara Tekirdağ ekibi Çerkezköy 1911 Doğanspor ile ulaşmak istiyor.
SAMET KARADAĞ