”Çok Şükür Covid-19’u Yendim”

Covid-19 pandemisine yakalanan ve uzun süre sonra testi negatif çıkarak hastalığı yenmeyi başaran Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Melih Acar açıklamalarda bulundu.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Melih Acar, geçtiğimiz gün verdiği haber sonrasında Covid-19’u yendiğini dile getirmişi. Uzun süredir hastahanede olan ve Covid-19 pandemisi ile mücadele eden Melih Acar, son sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

26 gündür hastanede tedavi olan Melih Acar: ”7 günü yoğun bakım, 19 günü serviste olmak üzere zor bir hastane süreci geçirdim. Çok şükür Covid-19’u yendim .Ama ciğerlerimin kendini toplayabilmesi için belli bir süreye ihtiyacım var. İnsan hayatının ne kadar kısa ne kadar doya doya yaşanması gerektiğin gördüm. Bu süreçte yanında olan akrabalarıma, dostlarıma, arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, Medical Park yoğun bakım ve servis çalışanlarına, Fenerbahçe Spor kulübü başkanı Ali Koç’a, Ordu Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu üyelerine ve üyelerimize Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulununa, Ordu Futbol İl Temsilciliği başkanı ve yönetim kuruluna kısaca herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Melih Acar, tedavi sürecinde yanında olan doktor Eşref Çiftçi’ye özellikle teşekkür ederken: ”Biliyordum hayatımda çok insan biriktirdiğimi ama yemin olsun bu kadar bilmiyordum. Ama teşekkürlerin en büyüğünü çok değerli insan Dr. Eşref Çiftçi‘ye etmek istiyorum. Kendisinden allah bin kere razı olsun. Her gün kendi ilgisi, çabası sayesinde belkide bugün aranızdayım. Ordumuz çok büyük bir değere sahip olduğunu için çok mutluyum. Çok çok teşekkür ederim değerli Dr. Eşref Çiftçi. İşini seven, hastaları için fedakarlıktan kaçmayan bir doktora sahip olduğu için Ordu’muzu ve Medical Park Hastanesi’ni çok şansılı görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!