”Çoşkulu ve İstekli Bir Takım Modeli Yaratmaya Çalıştım”

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden istifa eden Bora Marangoz, yaptığı açıklamada çoğu maçta alamadıkları galibiyetlerden ötürü istifa ettiğini söyledi.

2020-2021 sezonuna Ali Rıza Sinan Bayraktar’la başladıktan sonra 14.hafta öncesinde Bora Marangoz ile anlaşana 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Hekimoğlu Trabzon yardımcı antrenörlüğünü bırakarak takıma gelen Marangoz istifa etti.

Alınan arka arkaya iki mağlubiyetin ardından istifa kararı alan Bora Marangoz, aldığı karar ile ilgili açıklamada bulundu. Marangoz yaptığı açıklamada: “52 Orduspor Futbol Kulübü’ne geldiğim günden bu güne gelen sürece kadar takıma bir futbol kültürü oturtmaya çalıştım. Coşkulu, istekli ve rakibin ön bölgesinde oynamaya çalışan, pas oyununu sürekli, her koşulda yapmaya çalışan bunda da başarılı olan bir takım modeli sahaya yansıtmaya çalıştım. Bunda da saha içi organizasyonlarında olumlu sinyaller aldığıma inanıyorum. Çoğu maçta bu oyunu oynasak ta, bazı maçlarda alınamayan galibiyetler beni bu kararı almaya yöneltti. Öncelikle bana bu görevi layık gören başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür eder, futbol takımımıza kalan maçlarında başarılar dilerim.” dedi.

Bora Marangoz, 52 Orduspor Futbol Kulübü kariyerinde 12 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet 19 puan topladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!