Mart 28, 2023

Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Av. Uğur Çelenk, Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ve İdari Menajer Cevat Macit ile prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

Yeni sezonda TFF 3.Lig’de şampiyon olmak isteyen Yeni Orduspor’da Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ile anlaşmaya varılırken, en kısa süre içerisinde resmi sözleşmenin imzalanması bekleniyor.

Tecrübeli çalıştırıcı, Afjet Afyonspor’da Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşadığı İdari Menajer Cevat Macit ile birlikte Mor Beyaz Siyahlı ekipte görev alacak.

“Ciddi fedakarlıklar yaptı”

Cüneyt Tiryaki’ye güvenlerinin tam olduğunu söyleyen Çelenk; “Burada yönetilmesi gereken bir ortam vardı. O ortamı doğru yönetmek adına, hoca ve idari menajer konusunda biraz aceleci davranmak zorunda kaldık. Cüneyt hocamla oturup konuştuk, belli şartlarda anlaştık. Kendisine teşekkür ediyorum. Çünkü maddi anlamda ciddi fedakarlık yaptı. Büyüdüğüm, yaşadığım, belli bir potansiyele ulaştığım şehrime hizmet etmek istiyorum dedi. Bir anlaşmaya vardık. Cevat Macit hocamı ile Cüneyt Tiryaki hocamız, Afjet Afyonspor’da da beraber çalışmışlar. Birbirlerini tanıyorlar. Uyum içerisinde çalışacaklarını düşündüğümüz için her ikisiyle de prensipte anlaştık” diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!