Mayıs 31, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, İskenderunspor A.Ş. maçının ardından yaptığı açıklamada futbolculara çok kızgın olduğunu söyledi.

2021-2022 sezonunda ligde dördüncü haftada aldığı galibiyetin ardından maç kazanmayı unutan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kötü gidişat geçtiğimiz haftada da son bulmadı. Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan maçta İskenderunspor A.Ş.’ye 3-1 kaybeden Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte, kötü sonuçlarda Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki faturayı futbolculara kesti.

Ligde oynadığı son 6 karşılaşmada 5 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Cüneyt Tiryaki, İskenderunspor A.Ş. maçında basit bir golle geriye düştüklerini belirtirken, golü yedikten sonra oynadıkları oyunun kendilerine yakışmadığını söyledi. Tiryaki yaptığı açıklamada: ”Özellikle 30. dakikadan sonra oynadığımız oyun bize yakışmadı. Oyuncularıma kızgınım. Skoru böyle çabuk kabullenmememiz lazım. Geri düşmemize rağmen skoru çevirebilecek zamanımız vardı ama bu zamanı iyi kullanamadık. Dakikalar ilerledikçe oyunumuz daha kötü bir hal aldı. Futbolcularımız da bu psikolojik yıkımın altından kalkamadılar. Her ne olursa olsun İskenderun’u yenmek istiyorduk ama önemli bir müsabaka kaybettik. Eksik oyuncularımız vardı ama bu bir bahane değil. Bunun altından sıyrılıp artık puan kaybetmememiz lazım” dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan açıklamada ise teknik heyet ve futbolculara olan güvenin oldukça yüksek olduğu ve kısa zamanda toparlanmak istedikleri belirtildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!