- Haziran 8, 2019
- No Comment
- 79
Cüneyt Tiryaki İmzaya Yakın !
TFF 3.Lig’de yeni sezon hazırlıklarını yapmaya başlayan Yeni Orduspor, yeni sezonda teknik direktörlük koltuğuna Cüneyt Tiryaki’yi otutturacak. Geçtiğimiz günlerde yaptığı…
TFF 3.Lig’de yeni sezon hazırlıklarını yapmaya başlayan Yeni Orduspor, yeni sezonda teknik direktörlük koltuğuna Cüneyt Tiryaki’yi otutturacak.
Geçtiğimiz günlerde yaptığı kongre sonrasında Kulüp Başkanlığına Uğur Çelenk’in seçildiği Yeni Orduspor’da, konu Teknik Direktörlük konusuna çevrildi. Son 2 sezonda birçok teknik direktörle çalışan Mor-Beyaz-Siyahlı ekip, bu sezona Cüneyt Tiryaki ile başlayacak.
TFF 3.Lig’de mücadele ettiği 2 sezona şampiyonluk umudu ile başlayan ancak 5 teknik direktörle çalışmasına karşın iki sezondur Play-Off’a bile kalamayan Yeni Orduspor’un bu sezona Cüneyt Tiryaki ile anlaşması bekleniyor.
Geride kalan sezonda Nihat Balan’ı takımdan gönderince gündeme gelen Cüneyt Tiryaki transfer gerçekleşmemiş ve takım Mehmet Ali Karaca’ya emanet edilmişti. Antrenörlük kariyerine Aytemiz Alanyaspor ve Adana Demirspor’da yardımcılık yaparak başlayan Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, Ordu’da Ordu İdmanyurduspor, Soyaspor Gençlik Kulübü ve Ünyespor’da kulüplerini çalıştırdı.
Cüneyt Tiryaki, 2015-2016 sezonunda Afyon Afjetspor’u, 2017-2018 sezonunda da Nevşehir Gençlikspor’u Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e çıkarmıştı.
SAMET KARADAĞ