Mart 29, 2023

Demirspor Karşısında Üç Oyuncu Yok !

Ordu 1.Amatör Lig’de 19 Eylül Stadyumu’nda Demirspor ile karşılaşacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde iki yeni transfer Oktay Taze ve Berkant Akyol’un lisansları henüz çıkmazken, vatani görevini yapan İzzet Mert Atabeyoğlu da sahadaki yerini alamayacak.

Sezonun ikinci yarısının başlayacağı Ordu 1.Amatör Lig’de, devre arasında şu ana kadar 6 transfer yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, bunlardan ikisini ilk maçta kullanamayacak. Mor-Beyazlı ekipte Akşehirspor’dan transfer edilen Yasin Karagöz, Kocasinanspor’dan Asil Aksu, Osmaniyespor FK’dan Mert Nuri Keskin ve Ceyhanspor’dan Oğuzhan Şahan’ın lisansları çıkarken iki yeni transferin ise çıkmadı.

Demirspor maçı öncesinde Fatsa Belediyespor’dan kadroya katılan Oktay Taze ve Yeni Orduspor’dan transfer edilen Berkant Akyol’un lisans işlemleri tamamlanamadı. Mor-Beyazlı ekipte aynı zamanda ilk yarının bitmesinin ardından askerlik görevini yapmaya giren İzzet Mert Atabeyoğlu da Demirspor karşısında forma giyemeyecek.

Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu’nun sahaya süreceği muhtemel ilk 11 ise Uluhan, Süleyman, Necdet, Asil Aksu, Savaş, Birkan, Bora, Cenkay, Mert Nuri, Yasin ve Barış Arsever olması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!