Denizli Ekibi Musa Demir’i Açıkladı !

Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü, yeni sezon öncesinde teknik direktörlük görevine Ordulu Musa Demir’i getirdiklerini belirtti.

2020-2021 sezonunda pandamı koşullarının sağlanması ile birlikte başlaması beklenen Görme Engelliler Futbol Ligi’nde, bu sezon 2.Lig’de mücadele edecek olan Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü’ne tanıdık isim. Denizli temsilcisi, teknik direktörlüğe Musa Demir’i getirdi.

Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü’nde yapılan açıklamada; “Denizli Görme Engelliler Spor Kulübümüz B1 Futbol Takımı yeni sezon için kadrosunu iki isimle güçlendirdi. Takımın başına deneyimli çalıştırıcı Teknik Direktör Musa Demir’i getiren kulübümüz, başarılı eldiven Necati Demirbaş’ı kadrosuna dahil etti. İki isme ailemize hoş geldiniz diyor, görevinde başarılar diliyoruz.” denildi.

B1 futbol, B2 futsal ve Goalball antrenörü Musa Demir kariyerinde daha önce Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı ve Ankara Aktif Gençler Görme Engelliler takımını çalıştırmıştı. Ankara ekibini 2.Lig şampiyonu yaparak 1.Lig’e çıkarmayı başaran Demir, bu sefer Denizli ekibinin başına geçti.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!