Mart 27, 2023

Devre Arası Hazırlıkları Ordu’da Başladı !

2021-2022 sezonunun ilk yarısını Play-Off potasının bir basamak altında bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ikinci yarı hazırlıkları Gülyalı İlçesi’nde yer alan tesislerde başladı.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi şampiyonluk hedefi ile başladığı sezonda Play-Off’un dışında kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde devre arası izni bitti ve takım yeniden toplandı. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, takımın ikinci yarısının ilk antrenmanında gelecek ve gidecek oyuncuların olacağının sinyalini verdi.

Sezonun ikinci yarısı öncesinde kampa gitmeme kararı alan ve hazırlıklarını Ordu’da sürdürecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, özellikle ilk yarıda birçok oyuncunun oldukça yorulduğu ve Cüneyt Tiryaki’nin birkaç gün fazladan izin verdiği öğrenildi. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün, Ordu’daki hazırlık kapsamında ise Fatsa Belediyespor ile hazırlık maçı oynaması bekleniyor.

İlk yarıda sakatlanan Hasan Kaya’nın ardından Çarşambaspor ile anlaşan Doğancan Aynacı takımdan ayrılırken, Cüneyt Tiryaki’nin raporu doğrultusunda 4-5 isminde daha takımdan ayrılması gündemde. Güney Tutçuğlu ve Bahattin Tuğrul Aygün ile anlaşan Ordu ekibinde, Teknik Direktör Tiryaki’nin ayrıca ikisi kanat oyuncusu olmak üzere yönetimden 3-4 transfer istediği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!